Warning: Table 'strzelecopolski1.accesslog' doesn't exist query: SELECT uid, timestamp FROM accesslog WHERE (path = 'node/10363' OR uid > 0) AND sid = '3aa58d9f680821775a6be07830e4decd' ORDER BY timestamp DESC LIMIT 0, 1 in /includes/database.mysql.inc on line 135
Wydział Komunikacji w Strzelcach Opolskich | Strzelec Opolski
view counter

Wydział Komunikacji w Strzelcach Opolskich

Mam propozycję dyskusji na temat naszego wydziału komunikacji, a dokładniej jakości obsługi oraz efektywności działania. Może ktoś ma jakieś inne doświadczenia z innymi wydziałami komunikacji?

Portret użytkownika gumis

Miałem ostatno kolejną

Miałem ostatno kolejną przyjemnośc "spędzania wolnego czasu w WK".
Mając sporo czasu, również zauważyłem pewne niedociągnięcia, które można szybko poprawic. Pani z informacji (jak już gg napisał) mogłaby sprawdzac dokumenty petentów, czy nie zawierają błędów itp. Potem jeśli wszystko byłoby OK, wydawałaby bilecik. W ten sposób możnaby było uniknąc sztucznych kolejek i zaoszczędzimy czasu. Ktoś czekając 3 godz. wchodzi w przekonaniu ,że wszystko ma, ale za 20s. wychodzi, bo czegoś zapomniał, nie ma. Można tego uniknąc. W tym urzędzie czuję się jak intruz, gorzej jak na przejściu granicznym. Czekasz nie wiedząc czy przejdziesz dalej, a wystarczyłoby stworzyc,dołożyc miejsce, stanowisko, sprawdzania dokumentów.Jeśli osoba sprawdzająca znalazłaby błąd odsyłała by do poprawki, jeśli wszystko OK, to pieczęc, że sprawdzone i tylko do rejestracji, gdzie drugi raz pani by tego nie robiła, tylko zajęła się rejestracją. Sposoby, metody są różne, tylko potrzeba inicjatora, zmian...

Portret użytkownika czytelnik

Gumis, a Ty sam nie umiesz

Gumis, a Ty sam nie umiesz sprawdzic, czy masz wszystkie dokumenty?
Ja tam bylem i mialem wszystkie dokumenty, ale w formularzach zostawilem puste miejsca, bo nie wiedzialem co wpisac i przy urzędniczce wpisalem i nie bylo problemu.
Jak trzeba miec karte pojazdu a jej zapomnisz to sam sobie jestes winien, ze tracisz czas (swoj i tez innych, ktorzy przez Ciebie niepotrzebnie dluzej czekają).

Portret użytkownika gg

Miałem podobne przeboje w

Miałem podobne przeboje w Wydziale Komunikacji. O ile panie zawsze były kompetentne to efektywność pracy jest na tragicznym poziomie. Może warto by pomyśleć o jakiejś optymalizacji?

Większość petentów która załatwia sprawy i tak musi się zgłosić za określony okres czasu po odbiór dokumentów, a wtedy czeka się bezsensownie, czasami po ponad godzinę by tylko złożyć podpis i odebrać dokumenty.

Moim zdaniem wystarczyło by dedykowane stanowisko do wydawania dokumentów lub jeszcze lepiej wydawać je w informacji.
Można by posadzić tam jedną panią z Wydziału Komunikacji by także odpowiadała na pytania ludzi którzy tylko chcą zasięgnąć informacji.

Portret użytkownika gumis

Czyli moje i innych zdanie na

Czyli moje i innych zdanie na temat Wydziału Komunikacji są jak najbardziej prawdziwe tzn. najgorsza komórka obsługująca podatników...
Jak mam tam iśc to już się denerwuję. Wielu jest takich co są odsyłani bo nie ma orginału, a jest "tylko" kopia potwierdzona za zgodnością z orginałem. PARANOJA. Państwo w państwie, chyba że minister ustanowił inne prawao dla Wydziału Komunikacji w Strzelcach Opolskich.
Kiedyś Urząd Skarbowy, teraz Wydział Komunikacji, widocznie tam panuje jeszcze komunistyczna władza...
Do Urzędu Skarbowego wchodzę z uśmiechem i tak samo wychodzę, jestem uczciwym podatnikiem i nie rozumiem takiej obsługi, jaka jest w Naszym W.Komunikacji.
Może ktoś to przeczyta i się zastanowi nad zmianami, bo kierowniczka nie widzi jakoś problemu...

Portret użytkownika driver

"GUMIŚ Do Urzędu Skarbowego

"GUMIŚ Do Urzędu Skarbowego wchodzę z uśmiechem i tak samo wychodzę"
Ja też tak miałem,dopóki nie uległem namowie ministra finansów i rozliczyłem się (o zgrozo) elektronicznie.Byłem wzywany trzykrotnie.Rozliczam się jako osoba fizyczna i nie korzystam z ulg.

Portret użytkownika czytelnik

to masakra najgorszy i

to masakra najgorszy i najgłupszy urząd jaki znam miałem z nim niedawno do czynienia wiem co mówię niekompetencja porażająca problemy ze wszystkim no i te ciągłe kolejki i te głupie tłumaczenie niema ludzi do pracy bo urlopy,chorobowe a panie można spotkać na mieście na zakupach .

Portret użytkownika ła

Też spotkałem panią z powiatu

Też spotkałem panią z powiatu na zakupach w mieście. Okazało się na urlopie była.