fbpx 705 | Strzelec Opolski

705

Numer wydania 705

(5)
wtorek, 5 luty, 2013

Wśród serdecznych przyjaciół wilcy PUKiM jedzą

Artykuły : 
Numer wydania: 

Sytuacja finansowa PUKiM-u jest tak zła, jak jeszcze nigdy - oznajmił główny księgowy tej firmy podczas czwartkowego spotkania w ratuszu radnych z m.in. komisji gospodarki i rozwoju rady miejskiej, władz spółki i burmistrzów. W opinii szefów spółki są szanse na wyjście z finansowego i organizacyjnego dołka, lecz jeśli zgodnie z przygotowywaną „ustawą śmieciową”, firma będzie zmuszona stawać do przetargów na wywozy odpadów i przegra - w kilka tygodni straci płynność finansową i przejdzie do historii.

Bal na 102!

Artykuły : 
Numer wydania: 
Krośnicka sala w Domu Strażaka pękała w szwach: na dorocznym combrze we wtorkowy wieczór spotkały się tu 102 panie. Nie tylko z Krośnicy, ale także z bardziej odległych zakątków gminy i powiatu - Siedlca, Raszowej i Strzelec Opolskich. Tematem przewodnim imprezy było hasło: Bądź mężczyzną! Hasło przewrotne, bo adresowane do pań.

Gala jak w Wiedniu!

Artykuły : 
Numer wydania: 
W sobotę, 19 stycznia, młodzi muzycy z Leśnicy zagrali w kinie „Odrodzenie” w Zdzieszowicach. W niedzielę, 20 stycznia, w sali widowiskowo-koncertowej Domu Pielgrzyma w Górze Św. Anny odbyła się Gala Noworoczna w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Leśnicy.