fbpx Strzelce Opolskie. Kierunek: pasja | Strzelec Opolski

Strzelce Opolskie. Kierunek: pasja

Strzelce Opolskie. Kierunek: pasja

Artykuły : 
Numer wydania: 

W ostatnich dwóch tygodniach w paru miejscach, m.in. w Strzelcach, Kadłubie i Grodzisku, można było się natknąć na ekipę filmową.

- Trwały zdjęcia do klipu promującego naszą gminę „Strzelce Opolskie. Kierunek: pasja” - mówi Małgorzata Kornaga z urzędu miejskiego. - Chcemy pokazać ludzi z pasją, żyjących tu, w Strzelcach urodzonych lub ze Strzelcami związanych. Wbrew pozorom jest ich bardzo wielu i są zaprzeczeniem teorii, że w mieście nic się nie dzieje.

Do udziału w realizacji klipu gminni urzędnicy zaprosili ludzi bardzo często pojawiających się na naszych łamach. Między innymi są to zawodnicy sumo i judocy, sekcja nordic walking, motocykliści, młodzi pływacy z klasy sportowej, „Suskie Skowronki”, „Zgrani Fojermani”, zespół „Na chwila”, amatorska grupa teatralna „Tradycja”, rowerzyści z grupy „Kamienie Szlachetne”, Klub Aktywnego Seniora, pływające na Antarktydę małżeństwo Justyna i Tomasz Łopatowie czy Eryk Pakosz, fotograf i pilot amator. Piosenkę do klipu stworzył zespół The Lions, którego członkami są m.in. Magdalena i Adam Milwiw-Baron, czyli córka i zięć wiceburmistrza Józefa Kampy. Co ciekawe, piosenka ta znajdzie się na nowej płycie zespołu.

W kręceniu klipu mogli wziąć również mieszkańcy gminy, którzy pojawili się w parku miejskim w sobotę, 18 czerwca, na „śniadaniu na trawie”. Piknikującym towarzyszyli znani piekarze i cukiernicy - Józef Izydorczyk, Adrian Pawellek i Urszula Kondracka („autorka” słynnych lodów) oraz państwo Galla, którzy obecnie prowadzą cukiernię.

Zdjęcia są już nakręcone, do połowy lipca potrwa postprodukcja. Efekt będzie można zobaczyć w połowie wakacji - klip dostępny będzie m.in. na stronie internetowej gminy i na facebookowym profilu.

Koszt klipu to 20 tysięcy. Podobne klipy promocyjne powstały np. w Opolu i Nysie.

POS

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Puchar sołtyski, strzelnica i bigos
Całe życie razem
Na zielonej trawce
Pielgrzymka sołtysów
Na basen za darmo!
Zaprojektuj logo
Sukces goni sukces

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 22 Czerwiec, 2016 - 21:17

Z tymi pasjami to trzeba uważać. Jak ludzie tyrający za 1850 brutto, chcieli się raz w roku zabawić na Dniach Miasta to dopiero teraz dowiedzieli się, że corocznie ryzykowali w parku swoim życiem.
Żeby było zabawniej niepełnosprytni organizatorzy imprez śmieją się wszystkim w gębę i udają, że nic się nie stało.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 22 Czerwiec, 2016 - 22:32

To co tu pisze, trąci demagogią.
Za sferę życia tutaj opisywaną odpowiada gminna komórka kultury.
Czy redakcja nie widzi, albo udaje że nie widzi jak jest ona prowadzona?
Z jednej strony mamy ogromne nakłady na kulturę a z drugiej imprezy typu - przychodzi ekipa, która zalicza wszystkie domy kultury, gra za darmo, ale też zainteresowanie ich programem jest bliskie zeru. Co w takim robi SOK? Otóż aby nie grali do ścian i sufitu upycha ich w ciasnej cafe kutlura; klub seniora oraz ich krewni dostają polecenie stawienia się na widowni i voila - mamy impreze! Albo pomysły typu wieszamy obrazy na zewnętrznej ściany budynku (za 100 tyś zł.). Nadchodzą wakacje - co proponuje SOK? Wyświetlanie bajek dla dzieci w dobie internetu i kilkudziesięciu darmowych programach w TV.
CZy redakcja nie widzi, kto tam znajduje pracę i w jakim tępie rośnie administracja? Czy oni mają jakieś wiedzę i wykształcenie w zawodach, które wykonują?

Portret użytkownika Pasja
Wysłane przez Pasja (niezweryfikowany) w 23 Czerwiec, 2016 - 18:14

Jak zwykle masz coś do napisania.Widocznie jesteś beztalencie,nie masz żadnej  Pasjii żal Tobie tyłek ściska! i żöłciä jedziesz! Weż siē wreszcie do roboty i pokaż swoje talenty .Może akurat zabłyśniesz!!!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Czerwiec, 2016 - 10:32

Szkoda że Pani redaktor nie zauważyła BARu NA OPOLSKIEJ którego to stanowisko było największe, zaopatrzone w stoły i krzesła, darmową kawę, nalesniki i owoce .... Może zamiast na piknik trzeba sięwybrać najpierw do okulisty 

Portret użytkownika Karyna
Wysłane przez Karyna (niezweryfikowany) w 23 Czerwiec, 2016 - 10:41

Przez całe śniadanie byłam w parku i nikogo z redakcji tak poczytnego tygodnika jak SO nie widziałam. A szkoda bo mieszkańcy świetnie się bawili i może warto by było z którymś porozmawiać.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Czerwiec, 2016 - 12:31

To kto ma racje 20 tyś mieszkańców miasta, którzy wykuli opinię, że mieście nic się nie dzieje, czy Strzelecki Ośrodek Kultury, który wprost upaja się swoim geniuszem i ofertą?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 26 Czerwiec, 2016 - 19:14

 Jakie 20 tyś ? Ja, moja rodzina , szerokie grono znajomych jesteśmy  zadowoleni  że mieszkamy  w SO . A te narzekania , to niespełnieni życiowo frustraci , ktorzy ciągle nie mają pomysłu na swoje życie .Anonimowy kozak w necie , totalna  niezdara w świecie  - mogłem bardziej brutalnie , ale żal mi schorowanego zioma.

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 26 Czerwiec, 2016 - 23:24

Biedaczki same już nie wiedzą, czy są prześladowani czy prześladują. Czy rodzina ma 20 tyś szt. czy mniej, czy teoria, że w mieście nic się nie dzieje (proszę czytać artykuł ze zrozumieniem) to dzieło jakiegoś frustrata i niezdary (ale musi mieć moc!). Miotają się jak ryba bez wody, a jad zaczyna atakować im juz własne neurony. Sugeruje wyluzować, bo parasol ochronny nie będzie funkcjonował wiecznie i będzie trzeba zabrać się do pracy nad włąsnymi kwalifikacjami zawodowymi i sztuką porozumienia nie tylko z zaadoptowanymi wazelinkami.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Czerwiec, 2016 - 19:32

Ten co pisze tutaj o SOK-u choruje na manię prześladowczą podobnie jak taki jeden z gminy Jemielnica, który bardzo "lubi" wójta tej gminy.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 23 Czerwiec, 2016 - 21:42

Tylko gratulować szalonego sarkazmu w sytuacji, gdy inni wykraczając poza własny zakres obowiązków chcą zmienić stereotyp na który zapracował, niestety, ale trzeba to znowu napisać - SOK.

Odpowiedz