Zniszczył auta, teraz okradł sklep

Zniszczył auta, teraz okradł sklep

Artykuły : 
Numer wydania: 

Dziwne, że jest na wolności

W ciągu ostatnich miesięcy w gminie Kolonowskie doszło do porwania i uszkodzenia kilku samochodów prywatnych przedsiębiorców, jeden z pojazdów spłonął. Policja ustaliła, że sprawcą tych przestępstw jest mieszkaniec Kolonowskiego. 20-latek przyznał się do zarzucanych czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Okazało się, że jest on także sprawcą kradzieży na stadionie Unii Kolonowskie.

Mężczyzna nie został aresztowany, zastosowano wobec niego dozór policyjny. Taki rozwój wypadków martwił mieszkańców. Mówili o tym radni na sesji 26 czerwca.

- Mieszkańcy obawiają się o swoje mienie, ta osoba swobodnie porusza się po gminie, nie wiadomo, co znowu przyjdzie jej do głowy - argumentowali.

Komendant policji z Zawadzkiego, Jacek Zalejski, informował, że sprawca musi się zgłaszać regularnie na policję, a ponieważ złożył obszerne wyjaśnienia, nie ma podejrzeń, aby miał mataczyć w sprawie.

Obawy mieszkańców jednak się potwierdziły. W nocy z 16 na 17 lipca ten sam 20-latek wybił szybę w pizzerii, a z 17 na 18 lipca zniszczył witrynę w jednym ze sklepów odzieżowych, włamał się do środka i dokonał rabunku. Zatrzymany przez policję przyznał się do popełnienia tych czynów. Postępowanie zostało włączone do pozostałych związanych z tą osobą. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna nadal nie został aresztowany, znajduje się pod dozorem policji.

MM

Komentarze

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 1 Sierpień, 2017 - 12:03

CZY WY NIEWIDZICIE TEGO JAKIE ZAGROZENIE I STARTY ROBI GNUJ DLA NASZEJ GMINY ,NAS I NASZYCH DZIECI:NIEDAWNO IDIOTA ZRZUCIL LUDZI PODCZAS JAZDY NA ROWERACH,kradzierze duzych zawartosci ..i wy piszecie ze ma NADZOR POLICJI :TO WIELKA KPINA ,ZART I WSTYD.DO JAKIEJ TRAGEDI MUSI DOJSC ZEBY GO WKONCU ZAMKNAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTYDZCIE SIE.

Portret użytkownika body
Wysłane przez body (niezweryfikowany) w 8 Sierpień, 2017 - 12:42

Dalej "slundzacy" manifestujcie razem z Donaldem przeciw reformom w Sądach, a później narzekajcie, że bandyci chodzą na wolności.

Odpowiedz