fbpx Wyjazdowa porażka | Strzelec Opolski

Wyjazdowa porażka

Wyjazdowa porażka

Artykuły : 
Numer wydania: 

PIŁKA NOŻNA: I liga juniorów
 

Juniorzy Stali Zawadzkie przegrali wyjazdowe spotkanie z najlepszą drużyną rundy wiosennej, mimo że jeszcze 20 minut przed końcem meczu był remis.

Od początku meczu częściej przy piłce przebywali miejscowi gracze, lecz dopiero w 18 minucie swoją przewagę udokumentowali golem. Zdobył go Beniamin Wilczek, który kończy wiek juniora i rozgrywał ostatni swój mecz w tej kategorii wiekowej. Otrzymał on podanie od Denisa Maczka i bez problemów skierował piłkę do siatki. Sześć minut później po wrzucie z autu piłka trafiła do Krzysztofa Hajduka, lecz jego strzał trafił w bramkarz Stali. Po pół godzinie gry mecz się wyrównał. Wyrównującego gola dla Stali zdobył Paweł Zyzik, wykorzystując podanie Mateusz Dyli. Ale jeszcze przed przerwą dał o sobie znać Wilczek. Znów znalazł się tam, gdzie trzeba i skierował piłkę do siatki.

Po zmianie stron goście starali się ambitnie odrabiać straty, lecz trafili w poprzeczkę albo też ich strzały bronił Wojciech Stefanides. Dopiero w 64 minucie padł wyrównujący gol, gdyż po błędzie obrony piłkę do siatki skierował Dyla. Ale pięć minut później Wilczek po raz trzeci trafił do siatki. Później gole zdobyli jeszcze Marek Sluzalek z rzutu karnego oraz Robert Doleżałek.

Stal grała w tym meczu w składzie: Artur Długoszewski, Patryk Szymanowski, Dominik Pankiewicz, Kamil Prus, Jan Krywalski, Dawid Pawlak, Paweł Zyzik, Patryk Bogusz, Jeremi Prus, Mateusz Dyla oraz Arkadiusz Bogusz.

WAR

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Maj, 2016 - 14:55

Pytanie jak najbardziej na miejscu. Podobny, intrygujący tekst pt. "Strzelali za późno", nie podając nazwy drużyn, autor zamieścił w poprzednim numerze gazety.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Maj, 2016 - 17:09

Ciekawe to to dlaczego z pieniędzy nas wszystkich

Ciekawe to jest to dlaczego dotuje się z naszych wspólnych pieniędzy sport żeby niewielka grupa z tego korzystała. Ktoś zaraz z was powie że dzięki dotacjom młodzież odciąga się od różnych patologii, tylko dlaczego jeśli w Zawadzkim są jakieś mecze na Hali to zawsze po każdym meczu kibicie rozrabiają. Każdy słyszy ich powrót do domu.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Maj, 2016 - 19:03

Chłopie artykuł jest o piłce nożnej i meczu który odbywa się na stadionie a nie na hali sportowej bo mniema że o nią ci chodzi i o jakiej niewielkiej grupie młodzieży mówisz,dowiedz się ile młodzieży uprawia klubowy sport w gminie zanim zaczniesz pisać bzdury 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 24 Maj, 2016 - 19:59

A ile tej młodzieży jest z Zawadzkiego? Widzę te młodzież którą tam trenuje. Niektórzy już dawno przestali już być młodzieżą. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 25 Maj, 2016 - 17:51

A co ja jestem urząd statystyczny jak cie interesują liczby to z pytaniem do dyr Lońskiego szefa Gositu powinien udzielić odpowiedzi 

Odpowiedz