fbpx Pierwszy pchli targ | Strzelec Opolski

Pierwszy pchli targ

Pierwszy pchli targ

Artykuły : 
Numer wydania: 

Po raz pierwszy w Strzelcach odbędzie się pchli targ. Kupujący i sprzedający będą mogli spotkać się w sobotę, 21 września, na Placu Żeromskiego w godzinach od 9.00 do 13.00. Każdy, kto po przeglądnięciu zakamarków mieszkania znajdzie rzeczy niepotrzebne, ale wciąż w dobrym stanie, będzie mógł je wystawić do sprzedaży bez ponoszenia opłat za miejsce do handlowania.

W przypadku niesprzyjającej aury impreza odbędzie się w siedzibie Strzeleckiego Ośrodka Kultury. Sprzedawać niepotrzebne już rzeczy będą mogły tylko osoby prywatne. Organizatorzy (czyli gmina i SOK) nie zapewniają stanowiska sprzedażowego. Wystawca we własnym zakresie musi przygotować miejsce ekspozycji sprzedawanych rzeczy, może to być koc, ława, stół czy łóżko polowe.

Czym można handlować w czasie pchlego targu? Katalog takich produktów jest spory: galanteria, książki, płyty, gry komputerowe, filmy, starocie, zabawki, odzież, artykuły wyposażenia domowego, biżuteria, sprzęt sportowy, ceramika, aparaty fotograficzne, instrumenty muzyczne, przedmioty kolekcjonerskie, sprzęt AGD i RTV oraz komputerowy.

POS

Komentarze

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 8 Wrzesień, 2013 - 19:50

Świetny pomysł!
Lepiej kupować rzeczy używane, niż napędzać chorą konsumpcję kupując w sklepach nowe rzeczy - zresztą strasznie tandetne. Kiedyś wykonywane przedmioty miały przynajmniej jakość, słowo, które coraz większej rzeszy producentów jest totalnie obce.

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 22 Wrzesień, 2013 - 06:34

Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i to co cyklicznie(średnio raz na miesiąc-półtora) odbywa się w miastach na zachodzie europy pod nazwą flomarkt i oprócz miłego spędzenia czasu pozwala niejednokrotnie na okazyjne zakupy.

Odpowiedz