fbpx Pięciu chętnych do hali | Strzelec Opolski

Pięciu chętnych do hali

Pięciu chętnych do hali

Artykuły : 
Numer wydania: 

W piątek, 7 czerwca, po dwukrotnym przedłużaniu terminu zakończono przyjmowanie ofert w przetargu na termomodernizację hali sportowej. Ta inwestycja ciąży nad gminą od lat. Ponieważ jest skomplikowana i kosztowna, pojawiały się wciąż nowe pytania oferentów dotyczące wymagań do przeprowadzenia robót. Urzędnicy musieli wydłużać terminy rozstrzygnięcia przetargu i przygotowywać odpowiedzi. Jeszcze w środę, 5 czerwca, wpłynęła od jednego z przedsiębiorców prośba o kolejne przedłużenie terminu. Nie zdecydowano się jednak na to. W sumie w Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się 25 wyjaśnień do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

 

W miniony piątek po godzinie 10:00 dokonano otwarcia ofert. Wpłynęły propozycje od pięciu firm: Opol-Ska, Inżbud, Ulbud, Polbau i Integra. Najtańsza oferta opiewa na 4 miliony 860 tysięcy złotych, a najdroższa na 7 milionów 380 tysięcy. Gmina na realizację zadania zaplanowała 4,5 miliona złotych, czyli o 360 tysięcy mniej niż wyniosła najtańsza oferta.

 

Obecnie urzędnicy przystąpili do analizy złożonych ofert, potrwa to zapewne kilka dni. Gmina na termomodernizację hali musi wziąć kredyt. Na razie nie wiadomo, czy zdecyduje się zaciągnąć większe zobowiązanie.

 

MM

 

 

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Nowy termin lepszy
Sportowa wymiana
Ratują też przed wodą
Ile kosztował Dzień Hutnika?

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 Czerwiec, 2019 - 10:41

Ja z inną sprawą wczoraj po godzinie 14 chciałem załatwić sprawę w urzędzie ale niestety urząd z powodu upałów czynny do godz 14  ja rozumiem upały gorąco ale tam w każdym biurze wentylator i jescze paniom gorąco było, co mają powiedzieć ci na hucie ,brawo panie burmistrzu  naprawdę wspaniałe posunięcie

Portret użytkownika ttk
Wysłane przez ttk (niezweryfikowany) w 21 Czerwiec, 2019 - 00:15

Panie wentylator, UG od 5 lat, jak nie dłużej, w piątki jest otwarty  do godziny 14.00.

Pozdrawiam inteligentnego człowieka

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 21 Czerwiec, 2019 - 11:45

A to dla Ciebie inteligentny człowieku 13-ty czerwca to był piątek???? Myślenie nie boli!!!!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 14 Czerwiec, 2019 - 18:21

trzeba przyznać rację żęnada takie uzasadnienie że upały,naprawdęludzie pracują w dużo gorszych warunkach od lat i nikt się tym nie przejmuje

Portret użytkownika alf
Wysłane przez alf (niezweryfikowany) w 14 Czerwiec, 2019 - 18:59

Niewatpliwie maja gorzej, bo siedzą na doopie a pot scieka miedzy pużitkami, powodujac podrażnienie mięzypużitkowe. Pan Burmistrz wie najwięcej o tej dolegliwości więc stara sie ulżyc :"ofiarom upałów". Tak trzymać towarzysze!!!

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Czerwiec, 2019 - 00:20

ja też pracuję w sektorze publicznym i nam dyrektor polecił przenieść się do "chłodniejszych"pomieszczeń, o żadnym skracaniu godzin pracy nie było mowy!! a wracając do tematu artykułu...zabrakło 360 tys. ...Gdyby gmina nie zrobiła tego bubla architektonicznego na Nowym Osiedlu to byłoby 49 900 zł zaoszcżedzone. TO SIĘ NADAJE DO REGIONALNEJ IZBY OBRACHUNKOWEJ!!!!

Odpowiedz