fbpx Obywatele wybrali... | Strzelec Opolski

Obywatele wybrali...

Obywatele wybrali...

Artykuły : 
Numer wydania: 

I po głosowaniu...
W poniedziałek, 5 września, zakończono głosowanie na budżet obywatelski 2017. Na projekty zaproponowane przez mieszkańców gminy w budżecie zabezpieczonych zostanie 300 tysięcy. Za tę kwotę 7 najwyżej punktowanych w głosowaniu projektów będzie wcielonych w życie. Frekwencja w głosowaniu nie była zbyt duża. Wyniosła zaledwie 13 procent. Zagłosowało 3180 uprawnionych osób. W tym aż 2890 osób oddało swój głos online, 290 wypełniło papierowe ankiety. Z zakwalifikowanych do realizacji projektów trzy to propozycje z miasta, pozostałe cztery - pomysły z sołectw. Najlepiej oceniony projekt zdobył 3980 punktów, najsłabiej – 830.
POS

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Bałagan na poboczu
Dożynkowo w Rozmierce
Awaria w centrum
Rzut granatem i pierwsza pomoc
Wszyscy czytają, my też

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Wrzesień, 2016 - 21:16

Wielka szkoda, że nie wznowiono projektu jaki powstał w Strzeleckim Ośrodku Kultury. Projekt dotyczył obwieszenia obrazami zewnętrznej ściany budynku i został wyceniony nie na jakieś drobne jak wymienione tutaj projekty ale na kwotę 100 tyś.zł
Opracowany był wprawdzie przez etatowego fikcyjnego plastyka, ale za to z ogromną samooceną. Zatwierdzony został przez fikcyjnego kierownika, ale i przez najprawdziwszą z prawdziwych dyrektorkę.
Wspomniany "plastyk" zawsze powołuje się na ogromny wkład własny w skład Strzelca Opolskiego, więc może SO wykaże się jakąś empatią i nie pozwoli, aby tak wspaniały pomysł zgnił w szufladzie? A to tylko dlatego że ludzie są ciemni i nie znają się na prawdziwej sztuce?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Wrzesień, 2016 - 20:38

Może sok zwróci się też o pomoc w przygotowaniu nazw projektów. Bo projekty nie dość że groteskowe to jeszcze nie wiadomo w jakim języku pisane.
"Od czytania, krokiem teatralnym i w rytmie tańca - do jadania czyli rzecz o śląskości" - jaki analfabeta językowy spłodził takie alogiczne i niedorzeczne zdanie?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Wrzesień, 2016 - 08:39

Jakim trzeba być analfabetą językowym aby mieć problem ze zrozumieniem tekstu napisanego z użyciem zdania złożonego.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Wrzesień, 2016 - 20:23

 A tu cos na co nie trzeba głosowac.

"Brytyjscy naukowcy zwracają uwagę na nagromadzenie szkodliwych substancji w miejscach, w których tworzą się korki. Alergolodzy twierdzą, że wdychanie spalin w aglomeracji miejskiej powoduje podobny efekt do palenia paczki papierosów dziennie. Statystycznie przez spaliny z rur wydechowych umiera więcej ludzi niż w wypadkach samochodowych. Receptą jest zamykanie okien i obiegu powietrza w autach."

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Wrzesień, 2016 - 18:29

   Mamy  mistrza  w uposażeniu .  Brawo . Im gorzej   tym lepiej.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 19 Wrzesień, 2016 - 19:48

Tym dwom powyżej jest zwyczajnie żal. Trzeba się było uczyć chłopaki a nie kamieniami w budynek szkoły rzucać. Jeżeli macie najniższą krajową to jesteście zwykłymi nieudacznikami. Tak ku pokrzepieniu serc to macie szansę ubiegać się o fotel burmistrza za dwa lata z "drobnymi". Odkujecie się finansowo po wygraniu wyborów. Tego wam z całego serca życzę.

Odpowiedz