fbpx Majówka się udała | Strzelec Opolski

Majówka się udała

Majówka się udała

Artykuły : 
Numer wydania: 
Dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, stragany z zabawkami, występy – to tylko część atrakcji, które przygotowane zostały w sobotę, 10 maja, dla mieszkańców Pisarzowic.

Otwarcie majówki w Pisarzowicach rozpoczęło się o godz. 17.00 meczem piłkarskim, w którym zagrały trzy drużyny ze wsi - „Młodzież Pisarzowice”, „Oldboje Pisarzowice” i „Firma Stranczyk”. Najlepszymi piłkarzami okazała się młodzież - deklasując rywali.

Po meczu impreza przeniosła się na ul. Polną, gdzie na biesiadników czekały występy sekcji tanecznych z CK „Zamek w Toszku” oraz pokaz magicznych sztuczek pisarzowickiego iluzjonisty. Wieczorem taneczną zabawę rozkręcał „Arnold”. Wszyscy obecni bawili się świetnie do późnych godzin wieczornych.

Majówka w Pisarzowicach była niewątpliwie udana. Tym bardziej, że tak duża impreza była organizowana po raz pierwszy przez panią sołtys.

- Przez ostatnie dni bardzo się denerwowałam, czy wszystko dobrze wyjdzie. Okazało się, że nie było tak źle. To zasługa mieszkańców, którzy chętnie pomagali przy organizacji imprezy, za co im serdecznie dziękuję. Szczególne podziękowania należą się panu Ringowi za udostępnienie miejsca na naszą majówkę oraz za wsparcie Józefowi Golombek, Marcinowi Kuczkowskiemu oraz Janowi Henkelowi – wymienia sołtyska, Monika Błażytko.

Sabina Grzesik

Odpowiedz