fbpx Lampy nie działają... | Strzelec Opolski

Lampy nie działają...

Lampy nie działają...

Artykuły : 
Numer wydania: 

Do naszej redakcji zgłosiło się dwóch Czytelników, którzy mówili o problemie z oświetleniem.

- W Strzelcach na ulicy Opolskiej przy przejściu dla pieszych światło z latarni miga, a innym razem wcale lampa nie świeci - mówi Czytelnik. - Sprawę zgłaszałem już w marcu! Urzędnicy ją lekceważą.Inny Czytelnik zgłosił, że nie świeci ostatnia lampa przy drodze od ronda w kierunku Rozmierki.Co na to Urząd Miejski?- Usterki zostaną sprawdzone przez pracowników - mówi Michał Sosnowski, inspektor referatu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. - Awarię na ulicy Opolskiej przekazaliśmy do wiadomości Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która jest właścicielem drogi - dodaje Sosnowski.

Przypominamy, że awarie oświetlenia bez względu na to, czy lampy stoją przy drodze gminnej, powiatowej, wojewódzkiej czy krajowej można zgłaszać do urzędu miejskiego. Tematem tym zajmuje się Michał Sosnowski, inspektor referatu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. Bezpośredni numer telefonu do niego to 77 404 93 46.

Beata Baryga

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Wszystko zgodnie z przepisami
Parking jeszcze nie gotowy
Kapitan Jan na fali
Św. Marcin i rogale
Niebezpieczna mysia wieża
Pływalnia ma już 5 lat
Ktoś wreszcie kupi pałac?
Spotkania podróżników

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 15 Listopad, 2016 - 14:56

-"Usterki zostaną sprawdzone przez pracowników - mówi Michał Sosnowski, inspektor referatu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska"

A pan inspektor powinien sie wstydzic bo powinien o tym wszystkim wiedziec zanim mieszkancy sami zgłosza problem. Nauczyli sie przychodzic do biura i przesiedziec 8 godzin w ciepełku. Trzeba podzniesc 4 litery i raz w tygodniu przejechac sie po miescie w dzien i po zmroku. W koncu pan inspektor ma prace niewymierna i jest opłacany przez podatnikow i im słuzy czy mu sie to podoba, czy nie.

Odpowiedz