Dziury przeszkadzają

Dziury przeszkadzają

Artykuły : 
Numer wydania: 

W każdy wtorek i piątek mieszkańcy powiatu przyjeżdżają do Strzelec na zakupy, na targ. Większość kierowców ma w tych dniach problem z zaparkowaniem w okolicach placu targowego. Jedynym większym miejscem, które służy za parking, jest plac dawnego miasteczka ruchu drogowego. Jego stan jest nie najlepszy.

- Parking jest w fatalny - dziura na dziurze - skarży się pan Bernard. - Gdy popada deszcz, jest tu jedno wielkie bajoro, nie da się wyjść z samochodu, by nie wejść w błoto.Dodatkowo Czytelnik zwraca uwagę na wysoki krawężnik na wjeździe od ulicy Moniuszki.

- Samochody z niskim podwoziem nie są w stanie wjechać na plac, wystarczyłoby troszeczkę podsypać i po problemie - dodaje.

Zapytaliśmy w urzędzie, czy planowany jest jakiekolwiek remont placu. - Nie zaplanowaliśmy tam większego remontu w roku bieżącym - mówi Henryk Czempiel z urzędu miejskiego. - Jednakże zajmiemy się problemem dziur. Problem krawężnika też zgłoszę odpowiednim służbom, liczę, że da się obniżyć krawężnik w ramach najbliższych prac przy tzw. drobnych remontach dróg - dodaje Czempiel.

BB

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Co dalej z ulicą Leśną?
Pomysły na wakacje
Wpłynęło 30 wniosków
Zakątek, do którego nikt nie zagląda...

Odpowiedz