fbpx Czy to było podpalenie? | Strzelec Opolski

Czy to było podpalenie?

Czy to było podpalenie?

Artykuły : 
Numer wydania: 

Piątego października po północy w Szymiszowie Osiedlu doszło do pożaru jednej z restauracji. Ogień wybuchł w kuchni, która doszczętnie spłonęła wraz z całym wyposażeniem. Jak relacjonują strażacy, akcja była niebezpieczna, gdyż w pomieszczeniu znajdowało się kilka butli gazowych. Przypuszczalną przyczyną pożaru było podpalenie. Ogień zauważyła postronna osoba. Mieszkańcy są zaniepokojeni ostatnimi wydarzeniami we wsi.

- Nie tak dawno, w sierpniu, doszło do podpalenia samochodu na prywatnej posesji, teraz pożar restauracji. Nigdy wcześniej nie było tutaj takich zdarzeń, nie wiemy, czy to przypadek czy te sprawy są ze sobą powiązane - zastanawiają się niektórzy z nich.

- Policjanci zabezpieczyli miejsce pożaru, przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady. Straty oszacowano na około 300 tysięcy. Teraz policja wykonuje czynności pod kątem ustalenia sprawców zdarzenia - poinformowała Paulina Porada ze strzeleckiej policji.

Na stronie portalu społecznościowego restauracji czytamy następujący komunikat: Z powodu pożaru, który wybuchł po podpaleniu przez nieznanych sprawców, lokal będzie zamknięty na rzecz wymaganego remontu na czas bliżej nieokreślony aż do odwołania. Śledztwo w toku. Jeśli ktokolwiek posiada jakieś informacje... ktokolwiek coś widział, dotyczy to szczególnie osób zamieszkałych w Szymiszowie (ale nie tylko) - każda informacja jest na wagę złota, aby jak najszybciej ująć podpalaczy.

BB

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Orkan łamał drzewa
Wyrok za seks z małoletnią
Szukają policjantów w urzędzie pracy
Wyczyśćmy kominy!
Budynek osunął się o 35 cm!
Czasy, gdy dziecku podawano wódkę
W sieci sieci

Komentarze

Portret użytkownika sąsiad
Wysłane przez sąsiad (niezweryfikowany) w 11 Październik, 2017 - 08:48

Ja przepraszam, że  znowu w komentarzach ale..

Wczoraj dostałem odpowiedz burmistrza https://www.dropbox.com/sh/jeenh0qt62hovli/AAAcnLVESQrfi0TPfkYSF8Jra?dl=0  na moja skargę  do wojewody w sprawie opłaty adiacenckiej  https://www.dropbox.com/s/b0d1lacl9636ciq/2017-08-31%20do%20wojewody.oplata%20adiecencka.odt?dl=0. Burmistrz zamiast wznowić te obarczone wadą postępowania  i oddać ludziom niesłusznie pobrane pieniądze przysyłane mi tą  pokrętną odpowiedz. Ja wygrywam sprawę opłaty adiacenckiej przed SKO a burmistrz ma ten fakt głęboko w d….. albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem, za komuny tego nie uczono.  To, że nie wie, że przed SKO nie przeprowadza się postępowania dowodowego, w tym przesłuchania świadków, to już ignorancja na pograniczu głupoty. Jedną rzecz należy  ludziom burmistrza przyznać, że  ww.  pismo to majstersztyk, jak odbić sprawę i nic nie robić. Zamiast załatwić sprawę po  myśli tego Pana w ciągu 15 minut, stworzyli pismo, na opracowanie którego poświęcono kilka godzin (a znam się co nie co na tym). A wszystko z naszych podatków.

Ludzie w Rożniątowie musicie płacić podatki czy słusznie czy nie  i nie dyskutować. Wasz Radny Bischof napewno zadba o wasze interesy.

Ps.tylko ja mam pozwolenie na publikację powyższych pism

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 10:26

Kc czemu usuwasz niektóre komentarze   czyżby były  dla Ciebie niewygodne a  może tez sympatyzujesz z komuną  strzelecką a może sam jesteś czerwony a może z PO?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 11:03

A ty, nieuku i nierobie, z kim sympatyzujesz? Zwalniam cię z obowiązku odpowiadania gdyż można się łatwo domyślić.

Portret użytkownika Karol Cebula
Wysłane przez Karol Cebula w 13 Październik, 2017 - 12:37

Proszę

1.podać o które wpisy chodzi i

2.przedstawić się, wtedy na pewno odpowiem pod własnym imieniem i nazwiskiem.

To dotyczy osobnika z wpisu o 10.26

Karol Cebula

Portret użytkownika Jan Tischler
Wysłane przez Jan Tischler (niezweryfikowany) w 13 Październik, 2017 - 15:00

muszę przeprosic to byla reklama z jakimis rosyjskimi czy to tez ukrainskimi bukwami jaszcze raz przepraszam W tym wypadku slusznie Pan zrobil w poprzednich niezawsze popieram Pana nadgorliwosc

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 16 Październik, 2017 - 23:19

   MUSZE ?  a kto cię durniu zmusza ?      napisz po prostu    ..przepraszam Panie Karolu     a nie  robisz z siebie   męczennika -kretyna   ktory nie posiadł  podstawowych   umiejętności    czytania  ze zrozumieniem

Odpowiedz