Będą o nas pamiętać w województwie?

Będą o nas pamiętać w województwie?

Artykuły : 
Numer wydania: 

Podliczono już głosy i znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych. Niestety nasza gmina po raz pierwszy od lat nie będzie miała swojego reprezentanta w sejmiku województwa. Konrad Wacławczyk ze Staniszcz Wielkich - jedyny kandydat z gminy - otrzymał 1327 głosów - za mało, by uzyskać mandat. Terytorialnie najbliższym nam politykiem na szczeblu wojewódzkim będzie Roman Kolek z Jemielnicy, członek Mniejszości Niemieckiej. Miejmy nadzieję, że nie zapomni o potrzebnym remoncie drogi wojewódzkiej na trasie Kolonowskie - Zawadzkie. W sejmiku województwa największą liczbę mandatów zdobyła Platforma Obywatelska, ale partia nie może rządzić sama - musi dobrać sobie koalicjanta. Do tej pory PO sprawowała władzę z MN i PSL.

 

W radzie powiatu naszą gminę reprezentować będzie jedna osoba - Piotr Dreja z Kolonowskiego, który startował z list Platformy Obywatelskiej. W powiecie najwięcej głosów zdobyła Mniejszość Niemiecka, ale też nie może rządzić sama...

 

MM

 

 

 

W wydaniu papierowym przeczytasz także: 
Kogo wybieracie?

Komentarze

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 10:27

Dlaczego nie ma wywiadu z kandydatami, które jest w papierowym wydaniu? W którym znowu Janusz Żyłka wyszedł lepiej od Kostona!!!!

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 12:25

Ojej wyszedł lepiej, wiadomo że Żyłka lepiej wyjdzie bo jest artystą ma większą fantazje a tym bardziej wyraża się jak rasowy polityk i wie co ludzie chcą usłyszeć. Kostoń jest  konkretnym facetem po politechnice i nie buja w obłokach tak jak jego kontrkandydat.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 13:30

W czym ?

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 18:36

W opowiadaniu o kobiecie z dzieckiem, którą dorwały trzy burze, jak szła na plac zabaw.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 20:46

Koston jest pewny, że to on rządzi a nie Rada Miasta... Tak mu cały czas się wydawało jak większość w radnych było z MN(rączki w górę i ok), te czasy już minęły..każda uchwała podpisana przez Przewodniczącego Rady ma klauzule "powierza się burmistrzowi do wykonania" To,że przygotowuje ją prawnik gminny to jednak RM ją uchwala lub odrzuca.Żyłka o tym mówił a Koston to przedstawił po swojemu (czyt."ja tu rządzę i ja mam tu ostatnie słowo") Zadufany i pewny siebie, "towarzysz ze Stowarzyszenia TSKN"

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 14:49

Na pewno w śpiewaniu. ...Taki nasz artysta. Emanuje dobrocią,  serdecznościa no i chęcią   władzy bo przeciez tylko tego mu brakuje. ....

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 18:41

Na pierwszy rzut oka Kostoniowi niczgo nie brakuje, a Żyłce brakuje w domu lustra i maszynki do golenia bo wygląda jak miś Yogi.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 18:58

Jesteście zabawni z tymi komentarzami. Ostatni komentarz rozwala sytemDziękuje....

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 30 Październik, 2018 - 20:52

A wy z kolonowskiego to miastowi? No tak! Od 1972 czy 73. Z chłopa ze wsi,pana miastowego komuna zrobiła, to teraz szydzi z innych mimo że mu słoma z butów wychodzi.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 07:20

Kolonowskie piszemy wielką literą,(pewnie skończyłeś LO Zawadzkie jak Wasz Żyłka).

Jeśli chodzi o wieś, z całym szacunkiem dla mieszkańców wsi, Kolonowskie nigdy wsią w pełnym tego słowa znaczeniu nie było. Kolonowskie powstało jako osada przemysłowa.

Portret użytkownika mieszkaniec
Wysłane przez mieszkaniec w 31 Październik, 2018 - 08:09

Kiedys wszyskle te miejscowosci byly osadaml.Np.osada Zawadzkie,osada Fosowskie, osada kolonowskie itd.

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 07:58

A w jakim celu sugestie i LO Zawadzkie??? Nie każdy zakończył edudację na szkole podstawowej jak TY.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 08:11

 Chyba nie zdajecie sobie sprawy, że przy okazji obrażacie uczniów i absolwentów LO w Zawadzkiem oraz studentów i absolwentów studiów zaocznych (jeśli te są owymi "szkółkami niedzielnymi", czy macie na myśli jednak uniwersytety?).

Oboje kandydaci mają podobne kompetencje, jeśli chodzi o samorząd, a o głosie zdecyduje albo umiejętność wysławiania się, albo sympatia lub jej brak, albo to jacy wyborcy ich popierają.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 09:40

Chciałbym dodać,że nie tylko takimi stwierdzeniami obraża uczniów,absolwentów LO Zawadzkie i studiów zaocznych,a przede wszystkim większość pracowników Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie.

 

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 16:38

Byłem parę razy UMiG Kolonowskie, ale nik tam nie mówił "Burmiszcz Kolnowskiego" jak Pan Żyłka, a na pismach urzędowych "Kolonowskie" napisane z wielkiej litery. 

Portret użytkownika mieszkaniec
Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 08:31

Co do osoby na tak ważne stanowisko jak Burmistrz miasta to nalezy spytać się czy kandydat jest osobą szanującą prawo. Wg tego co widać to jeden z kandydatów ma w nosie przepisy ruchu drogowego bolkujać chodnik i parkująć na nim lub pozostawiająć pojazd na jedni i wszyscy muszą jego pojazdy omijać - parkin jest dosłownie 20 m dalej. Po drugie ja nie chce mieć Burmistrza który dorabia i śpiewa do kotleta na weselach.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 08:38

A obecny burmistrz nie zna kompetencji swoich i rady gminy, ktoś wyżej dobrze to opisał. Też więc nie szanuje prawa i w debacie jeszcze wprowadzał słuchaczy w tym zakresie w błąd.

Pan Kotyś też śpiewał i było to w porządku.

 

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 20:44

Art. 46. 
1. Zatrzymanie i postój pojazdu są dozwolone tylko w miejscu i w warunkach, w których jest on z dostatecznej odległości widoczny dla innych kierujących i nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego lub jego utrudnienia. 
2. Kierujący pojazdem, zatrzymując pojazd na jezdni, jest obowiązany ustawić go jak najbliżej jej krawędzi oraz równolegle do niej. 
3. W czasie postoju na drodze poza obszarem zabudowanym pojazd powinien znajdować się, jeżeli to tylko możliwe, poza jezdnią. 
4. Kierujący pojazdem jest obowiązany stosować sposób zatrzymania lub postoju wskazany znakami drogowymi. 
5. Kierujący pojazdem jest obowiązany w czasie postoju zabezpieczyć pojazd przed możliwością jego uruchomienia przez osobę niepowołaną oraz zachować inne środki ostrożności niezbędne do uniknięcia wypadku.

Art. 47. 
1. Dopuszcza się zatrzymanie lub postój na chodniku kołami jednego boku lub przedniej osi pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t, pod warunkiem że: 
1) na danym odcinku jezdni nie obowiązuje zakaz zatrzymania lub postoju; 
2) szerokość chodnika pozostawionego dla pieszych jest taka, że nie utrudni im ruchu i jest nie mniejsza niż 1,5 m; 
3) pojazd umieszczony przednią osią na chodniku nie tamuje ruchu pojazdów na jezdni.

2. Dopuszcza się, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 pkt 2, zatrzymanie lub postój na chodniku przy krawędzi jezdni całego samochodu osobowego, motocykla, motoroweru, roweru lub wózka rowerowego. Inny pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t może być w całości umieszczony na chodniku tylko w miejscu wyznaczonym odpowiednimi znakami drogowymi.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 10:06

Dużo. .....docenia to każdy kto choć trochę zna lokalna bliska historie. ...Był dobrym wizjonerem. To on sugerował juz  wtedy sciezki rowerowe i kajakowe spływy.  Stawial na turystyke noclegi restauravje....Serio!!!!Walczył tez o inwestorów i dał gminie podłoże do  rozwoju jaki jest dziś. ....Można nie lubić Kotysia czy Kostonia ale trz ba przyznać ze zdziałali bardzo dużo dla naszej gminy. Odrzucić  emocje i spójrzcie uczciwie na to co wkoło nas.....

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 10:28

Niestety nie wszystkie decyzje zawsze są trafne ....Koston jednak pamięta o Fosowskiem . Widać po niektórych miejscach.....nie da się poza tym wszystkiego zmienić .........myślę że obrze się stara o swoich mieszkancow.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 11:19

Zatem nie macie przeciwko Żyłce żadnego konkretnego argumentu, wszystkie są rzeczowo odpierane. W niedzielę każdy zdecyduje, jak chce i żadne komentarze tego nie zmienią

Portret użytkownika mieszkaniec
Wysłane przez mieszkaniec w 31 Październik, 2018 - 11:04

Ta decyzja byla najbardziej nie trafna.Najwiekszy blad w historii Fosowskiego. Mam nadzieje ze Zylka go naprawi i Fosowskie znowu bedzie Fosowskiem tak jak dawniej niezapomniane i piekne 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 14:36

Dokończę zdanie poprzednika "Tylko mieszkańcy dbający o dobro nas wszystkich, głosują na niego! "

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 13:26

Żyłka ma extra kampanie czysta profesja tym czaruje ludzi....Koston  robi robotę i to dobra....Od lat 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 13:53

Zatem nie macie przeciwko Żyłkce  argumentów. ..No nie nie mamy!!!  Dobrze śpiewa. Wzorowa kampania tylko po pcha się na stanowisko. Przecież ma posadę w gminie zapewniona a skoro współpraca jest dla niego tak ważna to niech współpracuje z Burmistrzem Kostoniem a nie dzieli cała gminę i pcha tam gdzie od dawna jest dobre zarządzanie. Ludzie zastanówcie się nad tym zanim oddacie głos! 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 15:19

Każdy ma prawo kandydować. Mamy demokrację. Nie ma to nic wspólnego z dzieleniem gminy, to akurat zrobili sami wyborcy, zreszta jedynie anonimowo.

Portret użytkownika czytelnik
Wysłane przez czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 13:58

Zastanawiające .....czy jak wygra Żyłka ,to zwolennicy Kostonia tego nie przeżyją??? A gdy wygra Kostoń to zwolennicy Żyłki popełnią harakiri ??? Nie! Życie będzie się dalej toczyć swoim rytmem.Wygra ten co otrzyma przynajmniej 1 głos więcej od konkurenta. Demokracja!!! Zmobilizować się i pójść na wybory.Tyle

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 16:01

Bardzo mnie dziwi naiwność wyborców pana Żyłki którzy myślą że jak zacznie być burmistrzem nastąpi cudowne rozmnożenie pieniędzy w budżecie Gminy  , pstryknie palcami i pojawią się chodniki na wszystkich ulicach ,wyasfaltuje nawet ścieżki w lesie , co 100 metrów wybuduje plac zabaw i nastawi tyle latarni na drogach że będziemy się czuć prawie jak w Las Vegas. Nawet jest mi trochę ich żal gdy za parę lat będą srodze zawiedzeni.

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 16:27

Zgadzam się z tą opinią na 100%. Trzeba również widzieć, że radnym Żyłki jest gościu którego wywalili z banku w Kolonowskiem, bo narobił totalnego bałaganu (ładnie mówiąc). Tacy ludzie mają zajmować się budżetem Kolonowskiego ?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 17:00

Kto powiedział, że wierzymy w "cudowne rozmnożenie pieniędzy"? Czy ktokolwiek coś takiego tutaj podnosił? Już nie wymyślajcie na siłę...

Ja chcę zmiany na fotelu Burmistrza i to wystarczy, aby głosować za Panem Januszem Żyłką, a jeśli wygra, to potem się rozliczy go przy następnych wyborach. Tak to działa. Dlaczego nie możecie się pogodzić, że ktoś chce po prostu zmiany?

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 17:19

Chyba żartujesz, co to ma do rzeczy? Zapomniałeś, że Rada musi wyrazić zgodę na każdą z uchwał. Słabe to było.

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 17:26

 

To nie żart, gmina może przestać istnieć przez szastanie pieniędzmi.

Prawie cała obecna rada jest z komitetu Pana Żyłki.

 

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 17:23

Zgadzam się! Ciekaw jestem co jeszcze wymyślą poplecznicy Burmistrza? Staje się to już żałosne, brak argumentów,sami chyba już w to nie wierzycie o czym tu wypisujecie.

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 17:32

Argumentów brakuje Żyłce-obieca wszystko wszystkim,a budżet tego nie wytrzyma.

Sam jesteś żałosny ze swoim nieogolonym kandydatem.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 17:43

Masz jednak w głowie czarne myśli, macie 4 Radnych, mogliście mieć więcej...dlaczego tylko tylu? Bo ludzie mają już was dosyć! A ci ludzie to nikt inny jak mieszkańcy tej Gminy. Rozumiecie? Dosyć! Cieżko się pogodzić z tą porażką,dlatego te przecycone jadem treści. Nie potraficie przegrywać,a to też sztuka.

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 31 Październik, 2018 - 20:39

 

Gdzie te wpisy przesycone jadem ?

Typowy, zwolennik Pana Żyłki, pewnie radny.

Dużo bełkotu, kłamstwa, nieuzasadnionych zarzutów, zero konkretów.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 13:13

Jedne z ulubionych haseł jednego kandydata to "zgoda buduje niezgoda ruinuje" teraz tylko pytanie dla kogo adresowane jest to przesłanie?

Uważam, że w głównej mierze do samych kandydatów! TO ONI POWINNI ŻYĆ W ZGODZIE i WSPÓLNIE DZIAŁAĆ DLA DOBRA GMINY!

Co takiego dobrego dla nas mieszkańców okazało się po wyborach? A no nic dobrego! W sejmiku nie mamy nikogo, w powiecie jeden radny (ciekawe jaką będzie mieć siłę przebicia i jak zadba o interes naszej gminy - ale to czas pokaże) i w tym miejscu należy powiedzieć, że lepiej dla gminy byłoby jakby Pan Żyłka dalej był wicestarostą bo napewno zdziałałby wiele więcej niż Pan Dreja jako radny!

A gdyby tak wicestarosta i burmistrz ZGODNIE I WSPÓLNIE działali i POTRAFILI SIĘ DOGADAĆ dla gminy byłyby same korzyści!

Ale NIE! Każdy unosi się swoją dumą i pychą próbując przekonać do siebie jak najwięcej wyborców dzieląc ich - tzn nas mieszkańców! - co prowadzi do niepotrzebnych kłótni, choćby tu na forum!

A więc mówić o zgodzie, o wartościach które się ma w sercu, o dobroci itd itp a robić zupełnie coś innego to jakaś jedna wielka pomyłka!

APEL DO ŻYŁKI I KOSTONA! PODAJCIE SOBIE RĘCE I TO WASZA ZGODA NIECH BUDUJE DOBRO TEJ GMINY Z POMOCĄ WSZYSTKICH RADNYCH!

Powiecie niemożliwe? :) A jednak jeżeli ktoś śpiewa "Nigdy nie mów nigdy" to chyba w to wierzy i jest to możliwe! :) albo?

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 19:42

Nie udawaj autorytetu,.

To Żyłka sieje niezgodę, - próbował w chamski sposób obwiniać Kostonia o brak remontu dróg powiatowych, a sam był wicestarostą powiatowym i razem ze Starostwem ponosi odpowiedzialność za zły stan tych dróg !

Żyłka to typowe PO - puste obietnice. W wydaniu papierowym sam mówił, że "nie ma najważniejszego zadania", będzie wszystko konsultował-czyli dla każdego coś miłego.

Przy taki podejściu o poważnych inwestycjach możemy zapomnieć(np gaz), budżet rozejdzie się na  place zabaw, informacje turystyczne i "żeby było ładnie" oraz inne mało przydatne rzeczy.

"Prawda nie leży w środku", na dodatek tylko jeden wygra.

Ręce sobie mogą podać sobie oraz innym zawsze.

Żyłka nie nadaje się na burmistrza nie tylko z wyglądu(nie ogolony, jakieś dziwne ubrania, krawata w radiu nie miał). Nie potrafi nawet poprawnie mówić("Burmiszcza Kolnowskiego"-mówił w radio!). Jak taki cudak ma rozmawiać z potencjalnymi inwestormi ?

Kostoń zupełnie inna półka: krawat,garnitur,politechnika,plan działania, priorytety...

Moim skromnym najważniejszym zadaniem długoplanowym Kolonowskiego jest dostępność gazu do ogrzewania dlatego, że inaczej wytrujemy się wzajemnie dymem z kopciuchów. Myślę Kostoń zrealizuje sieć gazową(mówił o tym w radio).

Huśtawkę każdy może sobie kupić w markecie budowlanym.

Ja głosuję na Kostonia. Dla dobra gminy burmistrzem powinien zostać Kostoń

 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 20:05

Żeby wygrał Kostoń musiałbyś chyba schować  starym ołmom dowody osobiste żeby nie mogły głosować na swojego muzycznego idola.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 20:17

Pomyśl chwilę, chodzi o to że Żyłka wygra dzięki temu najstarszemu pokoleniu dla którego najważniejszym a może nawet jedynym argumentem żeby oddać na niego głos jest to że są zafascynowani jego śpiewem w kościele.

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 20:31

Masz rację na Żyłkę to raczej seniorzy głosować będą.

Młodzi to potrzebują konkretnych rzeczy: miejsc pracy, inwestycji(takich jak gaz ziemny), czyli Kostoń.

 

P.S.

Żeby komuś dowód schować to niech ręka Boska broni.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 21:16

Mylisz się. Z wiekiem człowiek staje się coraz bardziej naiwny i Żyłka świetnie do nich trafia jego obietnicami. 

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 21:43

Idąc Waszą nomenklaturą młodzi i rzekomo naiwni również oddadzą swój głos na Janusza Żyłkę. W tym ja i wielu moich znajomych. Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za wygraną Pana Janusza:)

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 19:56

Głosuj na kogo tam chcesz! A te glupoty co wypisujesz zostaw dla siebie.Twoja wiedza wymaga uzupełnienia, więc nie przeinaczaj faktów i nie czep się krawata czy zarostu.. Gazociągu nie wybuduje i nie będzie budować Gmina, bo to nie jest jej zadanie własne.Po za tym mieszkańcy muszą chcieć ogrzewać budynki gazem, bo inaczej gazownicy nie zainwestują.Dróg powiatowych też nie buduje gmina, może współfinansować budowę chodników, bo takie jest od lat porozumienie 50/50 między powiatem,województwem i gminami.

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 20:23

Co jest głupiego, proszę łaskawie zacytować i wyjaśnić, uzupełnić. Może na tym skorzystać wiele osób.

Co do gazu: nik nie podłączy się do sieci jeśli jej fizycznie brak. Żyłka ze swoimi huśtawkami jest za cieńki na takie zadania.

 

"Dróg powiatowych też nie buduje gmina" - ,a Wasz kandydat zarzucił Kostoniowi, że droga powiatowa jest w złym stanie. Więc Żyłka nie ma racji. Drogę powiatową "robi powiat", do chodnika może, ale nie musi dorzucić się gmina. Logiczne jak budowa cepa.

Portret użytkownika Czytelnik
Wysłane przez Czytelnik (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 21:14

Mariusz79 głosuj na Pana Kostonia, ale daj już spokój Panu Żyłce. Znamy Twoje zdanie, nie musisz ciągle powielać swoich opinii.

A na marginesie, to o drodze powiatowej też wielokrotnie na forum było, trzeba dobrze interpretować przepisy, czego Ty niestety nie robisz.

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 21:32

Dzięki za odpowiedź, ale nie o to pytałem.

Zarzucono mi, że piszę głupoty, to prosiłem o wyjaśnienie,ale go nie otrzymłem.

Co do dróg powiatowych sprawa jest jasna: odpowiedzialny jest za nie powiat(Wicestarosta Pan Janusz Żyłka) i proszę nie zasłaniać się interpretacją przepisów.

Portret użytkownika Mariusz79
Wysłane przez Mariusz79 (niezweryfikowany) w 2 Listopad, 2018 - 21:53

 

W porównaniu do Janusza Żyłki.

Norbert Kostoń jest i będzie zdecydowanie lepszym burmistrzem.

Odpowiedz